Výběr salonu

Nejdůležitější je najít profesionální salon, ale to je často složité. Dříve než dáte někomu Vašeho psa, musíte si být salonem jistí. Nejprve zjistěte, zda je salon čistý, bez nepořádku a špíny. Zda mají profesionální zařízení a vybavení a používají profesionální, bezpečné a vyzkoušené produkty. Zda mají pojištění.

Salon a bezpečnost

Musíte vědět, jak zajišťují bezpečnost na pracovním stole a zda zacházejí bezpečně s Vaším psem. Výběr salonu je o důvěře a ne jen o zavolání pro rychlé objednání

Salon a znalosti

Je  velmi důležité, zda vědí jak zacházet s Vaším typem psa, bude to holení, stříhání nebo trimování - pokud nevědí, zničí srst Vašeho psa na dlouhou dobu. Pokud se nedokáží řídit a nevědí o všech druzích standardů, není to profesionální salon, je to jen domácí stříhání. Často k nám přichází zákazníci a chtějí pomoci po takovém strojkovém omylu.

Náš salon je zdokonalený a bezpečný

Psi nejsou věšeni na nebezpečné šibenici, nemohou se tedy oběsit nebo spadnout ze stolu. My jsme vyvinuli náš vlastní bezpečnostní systém. Bez zabezpečení psa je to extrémně nebezpečné, v sekundě to může špatně skončit. Náš salon je čistý a pravidelně desinfikovaný, je to bezpečné místo pro psy.

Pečujeme o všechny psy

Změnili jsme úroveň groomingu na správný a bezpečný standard a naši zákazníci si toho váží. Každý pes je individuální a má specifické chování, jednáme tedy s každým individuálně a opatrně. To samé o produktech, každý pes je jiný a vyžaduje jiné produkty, to je základ veškeré naší práce.

Dostatek času v salonu

Je důležité mít na každého dostatek času, čas a klidný salon je jediný způsob, jak pracovat se psy. Vytváříme dobrou a klidnou atmosféru v salonu, psi nejsou stresovaní, relaxují s námi, protože naše anti-stresová metoda je efektivní.

Vaše vstupní prohlídka  

Když přijedete do salonu, vyplníme pracovní list o Vašich přáních a potřebách a samozřejmě o kondici psa. Vše o Vašem psovi bude uloženo v elektronické podobě. Žádná citlivá osobní data.

 

Pracujeme sami se psy v salonu, potřebujeme dát Vašemu psovi maximum pozornosti a péče. To je možné pouze když jsme se psy v salonu sami, chovají se klidněji a uvolněněji, jen tak je to pro ně nejlepší.
Proto prosíme, nevracejte se do salonu dříve, než Vám zavoláme, protože to jen stresuje psa a možnost pracovat bezpečně. Děkujeme za porozumění a spolupráci.

 

Pomozte Vašemu psovi, pečujte o jeho packy

 

Jak často si kupujete nové boty, čistíte a ochraňujete je. Ale co Váš pes a jeho packy, to jsou jedny boty na celý život, a jste to jen Vy, kdo může pomoci.