Burýšková Pro - Prodej krmiv pro psy

                                                                                  Zdravá volba pro Vašeho psa

                             _____________________________________________________________

 

    

My jsme Vaše nejlepší záruka –

 

             Profesionální a kvalifikovaný výživový poradce pro psy

                                       

             Vždy čerstvé a kvalitní krmivo  

 

                                S námi šetříte čas a peníze    

 

Navštivte náš obchod v Chabařovicích

 

Vše co se psy děláme, je založené na 25ti letech zkušeností a odborném vzdělání. Máme univerzitní vzdělání zaměřené na zájmové chovy zvířat, specializace kynologie,  jehož součástí je výživa a veterinární vědy.

Jsme schopni vybrat a doporučit správnou výživu pro Vašeho psa a zbavit ho tak problémů s potravní intolerancí. Stejně tak ohledně kůže, srsti - jak zvolit šampon, jak koupat a česat psa doma.

 

Zdraví Vašeho psa začíná se správnou a zdravou stravou, zdravé kvalitní krmivo je nejdůležitější a nejlepší prevence pro Vašeho psa. Léta zkušeností, výzkumu a vzdělávání nám dali nezbytné zkušenosti, takže Vám vždy doporučíme a vybereme to nejlepší a správné pro Vašeho psa. A vy budete mít šťastného psa se správnou a vyváženou stravou.

Tímto způsobem se udrží imunitní systém v rovnováze a Vy minimalizujete riziko zdravotních komplikací - infekce, alergie a mnoho dalších problémů. Je to také nejekonomičtější způsob krmení Vašeho psa.     

Jídlo z kuchyně a levná supermarketová krmiva je nejméně zdravý způsob krmení Vašeho psa, vyhněte se tomu na 100%.

Je to častá příčina selhání ledvin nebo cukovky.

To jsou doporučení veterinárních lékařů.

 

Krásná televizní reklama na šťavnaté kousky, nebo exotická balení s uzeným lososem, pečeným jelenem a slaninou jsou pohádka a jenom prodejní trik.

Co pes opravdu potřebuje – jsou granule, kvalitní strava obsahující kvalitní rybu nebo maso, dohromady se všemi ingrediencemi, vitamíny a od důvěryhodné značky.

 

Mnoho psů má alergické problémy, kuřecí maso z kuchyně, v pamlscích, ale i granulích je jednou z nejčastějších příčin alergie, vyhněte se na 100% kuřecímu masu.

 

                               

 

 

My jsme se zaměřili na čerstvé krmivo těch nejlepších a známých značek – Brit Care, Brit Premium, Brit Fresh, Carnilove a N&D. Tyto značky mají celkem více než 60 možností té nejzdravější stravy – a všichni psi milují jejich chuť.

Dostáváme čerstvé krmivo každý den, to znamená, že s námi máte jisté, že nekoupíte nic dlouho ležícího a starého.

Krmivo je vždy k dispozici v salonu. Udělejte to jako většina ostatních, zajistěte si úpravu pejska a dostatek krmiva do příště. Tím ušetříte spoustu času a peněz.

 

Ohledně pamlsků:

Je velmi důležité vyhnout se veškerému kuřecímu, hovězímu a vepřovému kde riskujete alergickou reakci a nikdy nedávejte Vašemu psovi piškoty, jsou velmi nezdravé i když se tváří, že jsou pro psy.

 

Pamlsky ze 100% jehněčího, tuňáka, kachny nebo lososa.

Srdečně zdraví

  Team Burýšková