Specializujeme se také na koupání a péči o srst velkých psů

 

100% Vegan Bez přídavku parabenů

PH ideální pro psí kůži

Bez přídavku silikonů Netestováno na zvířatech Koncentrát

Veškeré produkty jsou profesionální, 100% přírodní, neagresivní, netoxické při požití.

Specializujeme se na koupání a profesionální péči o velké psy. Máme více než 25 let zkušeností v péči o psy a používáme pouze profesionální vybavení a produkty.

 

Je velmi důležité pečovat o srst velkých plemen psů, kteří také potřebují pravidelné koupání a péči o srst a kteří často trpí, protože majitel nemá nezbytné vybavení a vědomosti.

 

Je velmi důležité, aby psi byli koupaní ve správné kosmetice a zároveň se musí veškeré produkty ze srsti vypláchnout velkým množstvím vody o správné teplotě.

Po koupání, před sušením se srst musí správně ošetřit, je nezbytné odstranit veškerou plst, zacuchanou a odumřelou srst, jinak se může srst lehce poškodit.

 

Srst se suší při různých teplotách, vše záleží na typu srsti a psa. Poslední část před finální úpravou je ventilace srsti a kůže pomocí silného proudu vzduchu. Tak se u sezonní srsti odstraní veškerá odumřelá srst a podsada.

 

Kompletní péče. Pes také podstoupí celkovou prohlídku, kdy se kontroluje celková kondice psa, je-li třeba, vyprázdní se anální žlázy a ostříhají se drápky, zkontroluje se kůže, srst, oči a uši. Velcí psi jsou často náchylní k zánětům v uších.

 

 

Součástí konzultace je pak stav srsti a kůže. Naše každodenní zkušenost je, že mnoho psů je přecitlivělých a trpí potravní intolerancí jenom proto, že způsob krmení a krmivo jsou špatné. Lidé si prostě vyberou špatné krmivo na základě hezkého obalu, lákavého příběhu nebo reklamy.

 

 

 

 

 

 

Po vyzvednutí psa je velmi důležité, abyste se se psem ještě alespoň půl hodiny procházeli. Srst a kůže se potřebuje vydýchat, aby se nezapařila až pes přijde domů a skočí do pelíšku, lehne si a bude spát.

Fotografie nejsou ze salonu. Obrázky jsou pořízené na internetu.