My pečujeme o všechny psy
Změnili jsme úroveň groomingu tak, aby byl profesionální. My pracujeme správně se všemi standardy. Každý pes je individuální a má specifické chování, jednáme tedy s každým individuálně a opatrně. To samé o produktech, každý pes je jiný a vyžaduje jiné produkty, to je základ veškeré naší práce.

Znalosti a standardy
Dříve než dáte Vašeho psa do salonu, je důležité, aby jste věděli jak pracují, zda jsou kvalifikovaní a zda jsou to profesionálové. Salon musí být čistý a bez nepořádku. Zařízení a vybavení musí být profesionální. Používané produkty musí být kvalitní, jinak to dopadne špatně.

V salonu musí vědět jak zacházet se všemi typy psů a řídit se standardy -  bude to holení, stříhání nebo trimování. Pokud nevědí, zničí srst Vašeho psa na dlouhou dobu nebo na vždy. Náprava je pak složitá a nákladná.

Dříve než někdo začne pracovat s Vaším psem, musíte mít jasnou dohodu o tom, co se bude se srstí dělat. Často k nám přichází zákazníci a chtějí pomoci po návštěvě neprofesionálního salonu.  Naše mnohaleté zkušenosti jsou takové, že na 90% míst, kde stříhají psy, nepracují profesionálové, a tak je z toho pouhé odstraňování chlupů a často velké trauma pro psa.

Bezpečnost a čistota
V našem salonu psy nefixujeme, psi nejsou ani věšeni na nebezpečné šibenici, kde hrozí, že se sami oběsí. Vyvinuli jsme náš vlastní horizontální bezpečnostní systém – bez zabezpečení psa na stole je to velmi nebezpečné. Náš salon je vždy čistý, vše je neustále desinfikováno. Náš salon je bezpečné místo pro všechny psy.

Dostatek času v salonu
Je důležité mít na každého dostatek času, čas a klidný salon je jediný způsob, jak pracovat se psy. Vytváříme dobrou a klidnou atmosféru v salonu, psi nejsou stresovaní, relaxují s námi a s naší vynikající anti stresovou metodou.

Vstupní prohlídka  
Když přijedete do salonu, vyplníme pracovní list o Vašich přáních a potřebách a samozřejmě o kondici a zdraví psa – váha, kůže, srst a způsob stravování jsou základem. Vše o Vašem psovi bude uloženo v elektronické podobě. Žádná citlivá osobní data.

Pracujeme sami se psy v salonu, potřebujeme dát Vašemu psovi maximum pozornosti a péče. To je možné pouze když jsme se psy v salonu sami a to je nejlepší pro všechny psy.
Proto prosíme, nevracejte se do salonu dříve, než Vám zavoláme - děkujeme za porozumění.