Domácí péče o Vašeho psa a jak je nutné ji zajistit.

 

 

 

My milujeme naše psy, ale to také znamená, že se o ně musíme správně starat, je to jako s dětmi, potřebují naši lásku a pomoc, ale psi jsou závislí 100 % na naší péči a pomoci.

Při Vaší návštěvě v našem salonu obdržíte hedvábného, sametového a krásného psa, s čistou kůží a ochráněnou srstí a pak Vy musíte zajistit správnou domácí péči.  
Kartáčujte Vašeho psa každý druhý den, zabere to pár minut, psa to nebolí a bude to jednoduché pro vás oba. Kartáčujte, i když to vypadá, že to Váš pes nepotřebuje, nebo jinak, „je nezbytné kartáčovat dříve než je to nezbytné“.

Koupání minimálně jedenkrát za měsíc, záleží na situaci. Když koupete, musíte dvakrát šamponovat a pak je důležité končit kondicionérem. Kondicionér chrání, zavírá srst, dělá ji měkkou a snadno se s ní pak pracuje, sušte srst vysoušečem a na závěr kartáčujte. 

Když utrácíte Vaše peníze za produkty, musíte je utratit za správný šampon a kondicionér. Pěkné exotické obrázky, nebo obrázky malých pejsků na lahvičce nestačí.

Můžeme to říci takto, potřebujete správnou sadu nástrojů pro Vašeho psa – kartáč, šampon, kondicionér, oční čistič a mazání na tlapky, pak můžete dát Vašemu psovi nezbytnou péči, stejně tak jako se staráte o sebe.

Kartáčování, je extrémně důležité používat správný kartáč a Vy potřebujete profesionální pomoc při výběru toho správného, vše závisí na typu srsti a její kondici.  

To, co můžete koupit v okolních obchodech, je často zcela špatné a je to plýtvání penězi, protože prodavači nejsou profesionálové a nepracují profesionálně se psy.
Zjistili jsme, že více než 90 % kartáčů je špatných a problematických, a to samé platí pro šampony.
Nikdy nekupujte bělící nebo jinak barvící šampony, je to velmi škodlivé pro srst i kůži, je to plné chemikálií.

Koupit správné produkty je malá investice na dlouhou dobu, pamatujte, je mnohem dražší pečovat o Vašeho psa se špatnými produkty. My koupeme tisíce psů, pracujeme profesionálně, známe produkty a víme, co Váš pes potřebuje po našem koupání a kartáčování.

Máme správnou řadu produktů v našem Pro Shopu. Všechny ceny jsou příznivé. Nejdůležitější ale je, to tady dostanete naší profesionální pomoc a vysvětlení, to je zahrnuto v našem servisu a ceně.

Pokud nejste schopni Vašeho psa udržovat, nebo na to prostě nemáte nezbytný čas, můžeme Vám nabídnout koupání a česání mezi kompletními úpravami a stříháním.

Používáme PSH produkty v našem salonu již déle než pět let, to znamená, že s nimi máme opravdu velké zkušenosti, jsou to celosvětově doporučované profesionální produkty pro psy.

­­­­­_______________________________________________________________________

Od září 2018 jsme také začali s naším Pro Shopem, zde můžete koupit tyto produkty. Náš Pro shop není Zoo Shop s gumovými hračkami, ale nezbytné produkty profesionální péče pro všechny psy.  

A my stále máme všechny pochoutky a omezený výběr krmiva, zdravý a minimalizující alergie.

Srdečně zdraví

  Team Burýšková

 

 

 

 

        

Recomended salon         PSH Styling group Autorized dealer

                      

                                 

                               

   

_____________________________________________________________________________________________

 

Váš pes a případné oční problémy po koupání nebo stříhání.

 

Někdy se stane, psi mohou mít problémy s očima po koupání nebo jiné práci s nimi. Může se to stát doma nebo v salonu. Je složité říci co je příčinou, ale stane se to, protože pes již má nějakým způsobem citlivé oči.

Může to být individuální alergická reakce, malý škrábanec na rohovce. Suché a prašné období může být příčinou, psi nachytají veškeré nečistoty a prach, malí psi mají oči velmi blízko u země.

V našem salonu jsme opatrní a snažíme se vyhnout šamponu v očích, ale pracujeme se zvířaty a rychlý pohyb může být důvodem, že se šampon dostane do očí. Většina psů na šampon v očích nereaguje, proto to souvisí s problémem s citlivýma očima nebo s dalšími problémy.

My koupeme více než 1500 psů ročně a stává se to tak možná dvakrát / třikrát za rok, že pes má najednou zavřené oko nebo obě. Nevypadá to hezky a majitel může mít obavy, ale není to nebezpečné nebo bolestivé pro psa.

Když začneme šamponem v našem salonu, my nepoužíváme levný, špatný nebo agresivní šampon. Tyto produkty normálně nemají vliv na zdravé oči, jsou to Evropské profesionální a testované šampony určené pro psy.

Co je nezbytné udělat doma, pokud má pes problémy s očima. Vy to zvládnete s prostředky z lékárny. Nejdříve, vypláchněte oči Oční vodou. Další, vykapejte oči Oftagelem očními kapkami. Pokud problém přetrvává i po dvou dnech, musíte navštívit veterinárního lékaře. To je doporučení od našeho veterinárního lékaře.

Naše ochrana, my spolupracujeme s veterinárním lékařem a tento je oční specialista. Takže máme někoho s nejlepšími zkušenostmi a pomocí pochopit problém. Společně s veterinárním lékařem jsme se rozhodli chránit všechny oči za pomoci přípravku z lékárny a minimalizovat tak riziko oslabených očí. Je to zabezpečení navíc z naší strany, protože chceme jen to nejlepší pro všechny psy.

Pokud máte problémy, můžeme Vám pomoci s kontaktem na našeho veterinárního lékaře očního specialisty a my doporučujeme navštívit specialistu, je to jednoznačně to nejlepší pro všechny.

                   

                    Srdečně zdraví                      

                    Team Burýšková