Čeká ve vašem okolí někdo blízký miminko a vy si lámete hlavu s tím, co by se mu tak, mohlo hodit do výbavičky, protože při první návštěvě, jak to tak už bývá většinou se přijde gratulovat a nese se také něco malého do kolébky, co by se třeba miminku, ale i mamince mohlo hodit a čím bychom jim mohli udělat radost a zároveň darovat něco praktického. A nemusí to být nutně jenom oblečení, ale jako výbavička pro miminko je vhodná třeba také osuška, látková plenka, spací pytle nebo krásné a roztomilé deky, které se dají použít do kočárku nebo i do postýlky nebo i k převozu do vajíčka, až budou rodiče ty první týdny jezdit na kontroly k pediatrovi a na další vyšetření.

miminko

Posloužit může i třeba také povlečení do postýlky. To všechno najdete na dětském internetovém obchodě Brumlík, kde můžete nakoupit všechno z pohodlí vašeho domova. Mají zde v nabídce i originální dětská body s jedinečnými nápisy, které vykouzlí úsměv a na prvních fotkách budou rozhodně plnit krásnou úlohu. Můžete zde také pořídit dětské milníkové kartičky, které se rovněž hodí na zachycení prvních důležitých okamžiků.

baby

Kupte soupravy pro holčičky i kluky nebo i v neutrálních barvách, pokud je kupujete předem a ještě nevíte, jaké pohlaví se narodí. Výhodou toho je, že se třeba budou hodit i pro druhé miminko, pokud pořídíte něco neutrálního, dostane další využití. Skvělé jsou také dětské overaly, kdy do něj jen vsunete miminko, nepotřebujete ani ponožky a miminko je chráněno při spinkání před chladem a nic mu nevyleze nebo se nevytáhne. Krásným dárkem je také sada pro otisk ručičky a rámeček na fotku, což dokáže zachovat krásnou vzpomínku. Nebo bryndáčky s roztomilými nápisy jistě najdou své využití v domácnosti s novým novorozencem, kterého po čtyřech měsících čeká první papání. Najdete na tomto internetovém obchodě také krásné první hračky.