Věděli jste o tom, že existují také různé počítačové hry, které hrají jak dospělí, tak i malé děti? Je to například opravdu hodně oblíbená hra, která se jmenuje minecraft. Pokud jste ještě o této hře minecraft neslyšeli, tak určitě na internetu najdete opravdu spoustu informací anebo také příruček, jak právě hrát hru. A řeknu vám, že mám syna, kterému je sedm let už od svých pěti let hraje právě hru minecraft. Ani nevíte, jaké jsem s tím měla ze začátku problémy. Nemyslím s tím, že syn hraje tuto hru minecraft, ale měla jsem problémy takové, že právě zbytek mé rodiny stále mě zatracoval za to, že jsem svému malému dítěti dovolila hrát na mobilním telefonu anebo na počítači hru minecraft.

Ve hře jsou různé postavičky.

Já si myslím, ale že to není špatné, protože hra právě minecraft hosting Gamerhost je taková, že u ní člověk musí přemýšlet. Také se nemusíte bát, že byste třeba za hru minecraft hosting utratili opravdu spoustu peněz. Tohle rozhodně nepřipadá v úvahu. Já sama jsem byla překvapená, když jsem se dozvěděla, že hru minecraft hosting také můžete hrát úplně zdarma. Jsou na to také různé servery, takže se nemusíte bát, že by se třeba utratili opravdu hodně peněz. Dokonce i když jsem se koukala na syna, jak hraje hru minecraft, tak jsem byla opravdu hodně překvapená, jak syn u toho logicky přemýšlí. Protože pokud neumíte přemýšlet logicky, tak vlastně ani hru minecraft nemůžete hrát.

Hra minecraft je o logice.

Podle mě je to opravdu logická hra, která právě vede děti také k tomu, aby přemýšlely. Je to taková kostičková hra, kde staví právě děti vesnice. Jsou tam různí minecraft, zombíci a další postavičky, takže děti vlastně si utvoří také takhle virtuální kamarády a tak podobně. Podle mého názoru hraní her, jako je například minecraft hosting, tak to není vůbec špatné a já si myslím, že je to pro děti přínosem, protože u toho přemýšlí a budou vědět, jak třeba na nějaké složité úkoly.