Většina firem potřebuje ke svému podnikání nějaké ty skladové prostory. Pokud má vlastní pozemek a budovy, nemusí to být až tak velký problém, ale co když obchodní zástupce cestuje po celé republice, nemá žádné sídlo společnosti, ale podniká tzv. z domu a potřebuje skladové prostory pro výrobky, které potom rozváží buď přímo k prodeji zákazníkům nebo jako vzorky při získávání nových zákazníků? Pronajmout si sklad, to je něco, co není asi úplně běžné, ale je to způsob, jak se nestarat o další nemovitost, kterou bychom museli koupit na kterou momentálně nemáme finance, když navíc víme, že novou nemovitost budeme potřebovat jen na omezený čas.

skladovací prostory

Pronájem skladový kontejneru nám může dočasně uvolnit prostory v našich stávajících skladech, pokud máme např. větší zakázku, velké výrobní celky apod. Někdy se vyrábí celé linky do výrobních hal a je potřeba je uskladnit během výroby, než bude výroba kompletní a bude se moct expedovat celá zakázka finálnímu zákazníkovi.

Pronájem skladových kontejnerů Otpsklady můžeme využít i pokud jsme v nouzi a potřebujeme vystěhovat naše prostory, třeba z důvodu prodeje firmy. Možná budete chtít za čas začít znovu a jinde, tak uschovat zatím všechen majetek firmy ve skladovacím kontejneru, to je způsob, jak o majetek nepřijít, ale bezpečně ho mít v suchu.

skladovací prostory

Skladovací kontejnery se také dají využít pro uschování automobilů, pokud víte, že nějakou dobu nebude řídit. Můžete dát SPZ do tzv. depozitu, to znamená, že nemusíte platit povinné ručení, ale zároveň s autem nesmíte jezdit, takže ho můžete uskladnit ve skladovacím kontejneru a tak bude v bezpečí, uchráněno před zloději, ale také před počasím.

Nekupujte zbytečně nové nemovitosti, pokud vaše stávající sklady nedostačují, pronajměte si skladovací kontejner. Je to levnější, praktičtější a vaše věci budou v suchu a bezpečí.