Také jste přemýšleli někdy nad tím, že byste si nechali udělat nějakou kvalitní reklamu, jako například na plátěnou tašku, kde by byl vlastní potisk? Já sama jsem si říkala, že kdybych já sama sobě si měla dělat nějakou reklamu, tak bych se asi svěřila do rukou všech odborníků. Nemám ráda, když jsou dělané věci jenom tak napůl a když je dělá nějaký neodborník, nějaký laik. Proto jsem si řekla, že kdybych dělala reklamu, tak bych poprosila nějakého profesionála anebo specialistu, který by mi navrhnul nějaké reklamní věci. A když jsem se potom ptala kamaráda, který má reklamní školu, tak on mi řekl, že v poslední době jsou nejlepší plátěné tašky s vlastním potiskem.

Tašky mívají různou velikost.

Myslím si, že kdybyste měli třeba například nějakou firmu, která by chtěla opravdu kvalitní reklamu, tak si myslím, že by nebylo na škodu, kdybyste jim také navrhli plátěné tašky s vlastním potiskem. A právě na těchto plátěných taškách s vlastním potiskem mohou mít firmy anebo i jednotlivci různá loga anebo také jméno firmy anebo třeba odkaz na webové stránky jejich firmy. Můžou tam být také různé obrázky anebo jenom klasické logo, takové minimalistické logo, které dáte na plátěnou tašku s vlastním potiskem.

Plátno je kvalitní materiál.

Pokud si tohle budete navrhovat sami, tak bych stejně nechala raději váš výsledek nechat zkontrolovat nějakým odborníkem, co kdybyste tam měli chybu, nebo nějakou hrubku anebo kdyby třeba vaše logo na plátěné tašce s potiskem už někoho bylo? Opravdu bych nechtěla nikoho kopírovat. Vypadá to opravdu nehezky, neprofesionálně a také by to bylo opravdu hodně trapné. Proto je nejlepší, když děláte reklamu na plátěné tašky s potiskem, tak když si všechno necháte profesionálně ověřit a také zkontrolovat, protože když uděláte špatnou reklamu, tak si to opravdu každý bude dlouho pamatovat a myslím si, že tohle by nikdo nechtěl.