Také jste už někdy přemýšleli nad tím, že byste si třeba koupili veliký dům anebo malý byt? Samozřejmě že pokud na to nemáte peníze, tak si můžete vzít také nějakou hypotéku. Mě nejvíce se osvědčila americká hypotéka bez registru. Pokud stále váháte, jaký druh hypotéky si vezmete, tak nejlepší by bylo, kdybyste si třeba sehnali nějakého bankovního poradce nebo finančního poradce, to už záleží na vás. A já sama za sebe doporučuji právně finančního poradce nebo bankovního poradce, protože vám vždycky moc rádi poradí. Poradí vám opravdu perfektně. Mě samotnou naprosto dostalo, když mi moje kamarádka řekla, že i oni s partnerem by si chtěli vzít hypotéku.

Moc ráda pěstuji květiny.

Chvíli jsem na ní koukala, protože mně to přišlo takové skoro až nereálné. Moje kamarádka se svým partnerem nemají tolik peněz, dokonce také mají průměrné platy. Řekla jsem si, že jim nebudu kazit jejich štěstí a nechám to na bankovním poradci. Jestli on jim tohle schválí. J jaké bylo moje překvapení, když právě bankovní poradce mé kamarádce a jejímu partnerovi doporučil americkou hypotéku bez registru. Já jsem ani nevěděla, že nějaká americká hypotéka bez registru existuje, ale samozřejmě, když jsem se potom dozvěděla více informací, že americká hypotéka bez registru je opravdu perfektní, tak jsem byla překvapená.

Hodně lidí chce krásný dům.

Své kamarádce a jejímu partnerovi tohle přeji. Chtěla jsem, aby oni se měli dobře. Celý život touží po velikém domě se zahradou. Myslím si, že když si vezmu americkou hypotéku bez registru, že se jim splní sen, budou konečně mít veliký dům a také zahradu. Protože moje kamarádka chce chovat zvířata a k tomu také potřebuje opravdu hodně místa, aby zvířata mohla, kde být. Americká hypotéka bez registru se vyplatí, protože má nízké splátky a finančně se vyplatí opravdu každému. Takže se vůbec nestyďte a zajděte si do banky, kde se dozvíte více informací.