Možná se vám to bude zdát úsměvné, ale díky dekoracím je náš život hezčí. Když se podíváte na dva snímky totožného pokoje, zatímco jeden bude s dekoracemi a ten druhý bez, nejspíš se vám bude líbit ten kde dekorace jsou. Nejde o to mít na každém kroku něco, ale jde o to mít alespoň něco málo. Dekorace dělají náš domov útulnější a tak se není čemu divit že si je lidé tak oblíbili. I dekorace lze používat střízlivě, stačí dodržovat zásadu že méně je více.

sušená růže

Mít dům plný nesourodých dekorací nebude nikdy působit dobře. Daleko lepší je mít dekorací jen pár, které k sobě budou nějak ladit. Nejlepší je sladit materiály nebo barvu. Během roku lidé dekorace mění podle ročního období. Za pár týdnů jsou Vánoce, a tak už lidé vytahují vánoční ozdoby a tvoří dekorace. Pokud to chcete zkusit i vy, je ideální čas na nákup komponentů. Dávno už nefrčí jen jehličí, v současné době jsou velice populární a žádané dekorace s květinami.

Ideální mohou být sušené růže, které se dají hezky zakomponovat nejen do věnce, ale i do svícnu či do vánočního truhlíku. Florservice má v nabídce spoustu stabilizovaných si sušených květin a rostlin, které se skvěle hodí k výrobě nejen vánočních aranžmá. A navíc pokud nevíte co darovat třeba babičce, můžete jí udělat radost dárkem, který sami vyrobíte. Skvělou službu udělá třeba svícen nebo květinové aranžmá, které je velice jednoduché na výrobu.

stolní dekorace

Jak na to?
Pokud chcete zkusit něco vyrobit a ještě jste dekorace nikdy nevyráběli, asi to pro vás nebude úplně jednoduché. V takovém případě je nejlepší se podívat na sociální sítě, kde najdete spoustu inspirace a hlavně postupů. Na první pokus to nemusí vyjít, a proto je lepší začít s učením dříve. Do Vánoc se toho stihnete ještě hodně naučit, proto si vyberte co je potřeba a začněte s tvořením, které vás možná začne i bavit.