Pokud neustále řešíte problém se studenou tekoucí vodou, neteče vám teplá, dokáže to být pořádný problém. Já jsem tento problém taky řešila a přiznávám, že to nebylo moc příjemné. Vždycky nám teplá voda přestala téct a naráz tekla jenom ledově studená. Musela jsem vždycky já, nebo přítel scházet dolů a dát kohoutek nahoru, aby se znova pustila teplá. Opravdu mě to otravovalo a při každém takovém přešlapu jsem nadávala. Hledala jsem někoho, kdo by nám vodu přijel spravit, aby to nemuselo být tak, že na mě vždycky vyteče ledová voda a já se úplně otřesu. Dlouho se mi nedařilo najít žádného nonstop instalatéra, který by mi pomohl hned, kdy řeším nějaký problém.

mycka

Hledání bylo strašně dlouhé. Až jednou jsem narazila na instalatéra nonstop, který měl volný termín a okamžitě mi špatně tekoucí vodu spravil. Byla jsem mu opravdu vděčná, protože tento problém mě trápil už dlouho, a tak jsem mu jako poděkování nachystala jídlo a kafe. Zdálo se, že on mi byl taky hodně vděčný. Později se z nás stali dobří přátelé. A vždycky když něco potřebuji, on mi hned pomůžu. Já ho vždycky uplatím jídlem, nebo cukrovím. Pomáháme si navzájem. A já jsem fakt vděčná za to, že jsem našla někoho, kdo konečně vyřešil problémy, které jsem já dlouho vyřešit nemohla. Pokud také hledáte instalatéra nonstop, vřele vám mého kamaráda doporučuji.

mycka

Je sympatický, milý a má profesionální přístup ke všem svým klientům a zákazníkům. Má šikovné ruce a všechno zvládne opravit. Já ho docela obdivuji, protože já bych nic opravit nedokázala. A obdivuji a smekám klobouk před všemi lidmi, co něco takového umí. Ne to zároveň i jejich koníček. A to je vlastně dobře. Práce by nás měla i bavit, neměli bychom ji dělat jen z donucení. A když máme práci, která nás práci, je to potom radost pracovat a vlastně to ani jako práci nebereme.