V České republice patří stav zubů občanů mezi horší průměr. Mnoho dospělých nemá ani svého praktického zubního lékaře. Není se čemu divit, absolventů oboru zubního lékařství moc není, a ti kdo obor dostudují jdou většinou za hranice, kde mají mnohem vyšší nástupní plat. Když už si zde někdo novou ordinaci otevře, většinou má do pro hodin zaplněnou kapacitu. Ani to však ale mnoho lidí neodradí od toho aby zanedbávali péči o svoje zuby.

Špatně si je čistíte
Je zajímavé že má tolik lidí problém se zubní hygienou. Přitom stačí používat správné nástroje a zuby si vyčistit ze všech stran – tedy i v mezizubních prostorách, na které tolik lidí zapomíná. Důsledkem špatného čištění zubů je vznik zubního plaku, který napadne zuby, a dokáže je dokonce úplně zničit. Zubní kazy jsou nejčastějším zubním onemocněním, kterým trpí značná část české populace. Přitom stačí tak málo – pořádně si čistit zuby a chodit na preventivní prohlídky.

zubní nástroje

Nemáte kam?
Pokud nemáte svého zubního lékaře a chcete k nějakému začít chodit, můžeme vás zaregistrovat u nás. Stomatologie v Praze na naší klinice je tu pro všechny, kteří si chtějí nechat opravit zuby, nebi kteří se jen chtějí zbavit plaku a naučit se zuby správně čistit. V naší klinice najdete zubní hygienu i lékaře, kteří vás zbaví bolesti a zuby vám opraví.

zubař a pacient

Provádíme veškerá vyšetření i zákroky
Potřebujete rovnátka a nebo máte ucpané kanálky? S obojím si hrad poradíme. Objednejte se k nám třeba přes náš webový formulář, kde si můžete vybrat jakoukoliv z našich tří poboček. O vaše zuby se postaráme ať už s nimi máte jakýkoliv problém. Na našem webu najdete i ceník a aktuality z kliniky, díky kterým si můžete lépe plánovat svoje návštěvy u nás.
Vaše zuby u nás budou v dobrých rukách. Mnoho lidí se zubařů bojí, protože mají zanedbané zuby. U nás se snažíme být maximálně citliví a empatičtí.