Když chcete vybrat skvělou selfie tyč, můžete se dostat od pár stovek po tisíce. Je to podle kvality, provedení, možností uchycení a postavení. Selfie tyč v dnešní době zná skoro každý a pro ty co žijí v jeskyni a ještě tuhle možnost neznají, jedná se o tyč, která vám pomůže vyfotit samy sebe a to samotné nebo i více osob. Je to skvělé při focení větších skupin, která běžně s nataženou rukou jen tak nevyfotíte. Ať se budete snažit sebevíc, je obtížné natáhnout ruku tak, abyste měli v záběru dva lidé a ještě dva psy natož pětičlennou rodinu i se psi. Každý člen musí být zvěčněný na společných fotografiích, a když se fotíte, chcete tam mít i své mazlíčky, což se dá pochopit.

Selfie tyče pro iPhone 5

Když vybíráte tyč, tak se ujistěte, že jí vážně potřebujete a položte si otázku, jak často takovou tyč na focení budete používat. Jestli se vám vyplatí koupit tyč dražší, nebo zvolit některou z těch levnějších variant. Ovšem můžete si koupit i dražší, i když jí nebudete používat a chcete mít tu nejlepší kvalitu. To je na každém. Tyče se budou lišit jejich teleskopickém otvírání, můžete je mít různě dlouhé, ale většinou jsou dělané tak, aby na svém konci telefon udrželi. Základem je část na držení, jedná se držící plochu, kde je ve většině případů upevněné dálkové ovládání a držadlo, které se dá rozdělat.

Selfie tyče pro iPhone 5

Když ho rozděláte, máte trojnožku nebo čtyřnožku, která vám bude dělat základnu, když tyč postavíte na pevnou plochu a budete chtít fotit z větší dálky, abyste tyč nemuseli držet. Je to prostě bomba. Nožičky mohou být pevné, že se již dále nedají vysunout, anebo taky teleskopické, aby měli lepší opěrný bod. Například takové selfie tyče pro iPhone 5 Ipouzdro můžete mít i s teleskopickými nohy. Liší se vzhledovým provedením. Některé, jsou do oválného tvaru a některé mají spíše hrany. Každý má rád trochu něco jiného a tak se přizpůsobili více zájemcům. Kterou selfie tyč máte doma vy nebo si hodláte pořídit? Bude to tyč s lepším opěrným bodem nebo klasická.