Svatby uspořádané v exteriéru nejsou ničím výjimečným ani extravagantním. Je to docela běžný postup, výhodný z několika důvodů. Kupříkladu se nemusíte obávat, že vám hosté poškodí vybavení interiéru domu, a že se budou tísnit jako sardinky v krabičce v obývacím pokoji. Venkovní prostředí také umožňuje uspořádat oslavu ve sportovním a někdy i zcela netradičním duchu.

nevěsta a ženich

Nebuďte sevření bontonem a uvolněte se

Mezi mnoha lidmi stále platí, že co společenská událost, to společenský oděv a formální rozhovory. Výsledkem je pak příšerná nuda a těšíme se, až se konečně oslava přehoupne do svého závěru, zdvořile se rozloučíme, odejdeme, a doma se pak převlékneme do civilního oblečení – většinou do pohodlných tepláků, tříčtvrtečních sportovních kalhot, mikiny nebo trička.

zahradní sprcha

Proč něco podobného nezopakovat na svatbě? Samozřejmě tím nemíníme vtrhnout na městskou radnici v plavkách a se slamákem na hlavě, máme tím na mysli po zakončení slavnostního obřadu převlečení do pohodlnějšího oblečení na zahradě a užívání si volného dne, jaksepatří. Můžeme si tu zahrát volejbal, kuželky nebo stolní tenis, zaházet s nafukovacím míčem, osvěžit se v bazénu, pokud je k dispozici, a uzobávat dobroty z nachystaného občerstvení.

Takto neformální oslavu výborně doplní přenosná zahradní sprcha solární Chlorito. Poslouží jako přirozený osvěžovač a dobíječ energie, mnohem lepší, než alkoholické nápoje. Sprcha může být součástí bazénu, ale nutně nemusí, protože teplá voda se nemusí nutně uplatnit pro sprchování celého těla, může posloužit jen pro umývání rukou, mytí a osvěžení obličeje, dekoltu, nohou a unavených chodidel.

Nespornou výhodou přenosných sprch je jejich flexibilita, můžete je položit, kamkoli vás napadne, pouze s ohledem na dosah zahradní hadice. Můžete je tedy v podstatě libovolně posouvat podle dopadu slunečních paprsků, a máte pak zajištěnou teplou vodu po celou dobu zahradní oslavy.