Množství odpadu který produkujeme, je enormní. Abychom snížili dopady jaké má na životní prostředí, měli bychom každý začít u sebe. Stačí přestat používat některé věci. Základem je taková drobnost jako používání látkových nákupních tašek, které si budeme na ten nákup svědomitě nosit. I kvůli životnímu prostředí přešla část žen na opakovaně použitelné menstruační pomůcky. Populární je například kalíšek, který je vyrobený ze silikonu. Díky tomu je velmi hygienický.

šedé kalhotky

U kalíšku má část žen problém s tím, že že se jim zpočátku může špatně zavádět. Časem si ale každá žena vytvoří způsob, jakým se to naučí. Není potřeba se kalíšku bát, protože je to velice hygienický a hlavně levný způsob ochrany během menstruace. Kalíšek vám vydrží klidně až do menopauzy. Silikon ze kterého je vyrobený je velice pevný, takže většinou k jeho poškození pravdu nedojde.

Čemu dáte přednost vy?
Jestli vám nevyhovuje nošení či péče o kalíšek, můžete vyzkoušet české menstruační kalhotky. Vyrábíme je z mnoha savých vrstev, aby vám poskytly co největší ochranu před protečením. Naše kalhotky jsou velmi příjemné nejen na dotek, ale hlavně na nošení. Oblíbila si je spousta žen, ale i mladých dívek. Kalhotky mají oproti kalíšku tu výhodu, že jsou vhodné od úplně první menstruace.

Menstruační kalhotky se vyznačují tím, že jsou velice pohodlné, a velmi dobře se nosí. Pěkně drží na místě, a nikdo by na první pohled nepoznal, že nejde o běžné prádlo. Péče o kalhotky není nijak náročná. Stačí je namočit, a pak už jen vyprat s ostatním prádlem.

vložky a tampony

Kolik jich koupit?
Když se některá z žen začne o kalhotky zajímat, logicky chce vědět, jak silné kalhotky má koupit a kolik jich bude potřebovat. Na našem webu najdete všechny potřebné informace, které vám pomohou snadno vybrat potřebný počet kusů i druh kalhotek. Nemáme totiž jen jedny, ale šijeme jich mnohem víc než jiní výrobci.