Do svých elektronických cigaret potřebujete liquidy, abyste mohli spokojeně vapovat. Těch existuje celá řada. Spousta vaperů dává přednost již hotovým liquidům, které nemusí s ničím míchat a prostě si jen naplní cigaretu z již připravené lahvičky? Jaký liquid je ale ten nejlepší, nebo který se rozhodně vyplatí zkusit? Pojďte se s námi podívat na q liquidy E-cigo, které rozhodně musíte vyzkoušet.

Juice Sauz SALT Over The Border El Morado

Tato britská značka je známá tím, že produkuje vynikající liquidy s nikotinovou solí. Nejinak je na tom i El Morado. Tento liquid si získá zejména milovníky sladkých chutí a neobvyklých chutí. Jedná se o kombunaci ostružin, černého rybízu, anýzu a chladivého podtónu.

ostružiny

Dekang Desert Ship

Značka Dekng je známá pro výrobu svých již hotových liquidů. A jejich nejoblíbenější jsou právě liquidy tabákové. Společně s několika dalšími liquidy z jejich řady je Desert Ship považována za jeden z nejlepších tabákových liquidů. Jedná se o čistou tabákovou chuť bez příměsi dalších složek chuti.

Elfliq Salt Blueberry Sour Raspberry

Značka Elf je známá především pro své jednorázové cigarety. Ovšem stále více se stávají oblíbené i jejich hotové liquidy, které obsahují nikotinovou sůl. Značka nabízí spoustu příchutí, ovšem jedna z nejoblíbenějších je liquid s příchutí bobulí, konkrétně borůvky a lehce nakyslé maliny.

TOP Joyetech Menthol

Joyetech není pouze výrobce elektronických cigaret, ale produkuje také skvělé liquidy. Jednou z jeho klasik je příchuť. Menthol. Mátová, chladivá chuť, která vás potěší zejména v letních období.

máta

EMPORIO Baba Jaga

Česká značka Emporio má širokou řadu liquidů, které potěší každý mlsný jazýček. Kromě ovocných příchutí má i takové, které potěší všechny, kteří mají rádi tabákové příchutě. Klasikou je Baba Jaga, kde se mísí směs tabáků s výraznou chutí perníkového koření.