Začal nový kalendářní rok a vás v něm čeká plánování a organizace vašeho svatebního dne? Máte už zamluvený termín na radnici a zajištěného oddávajícího? Budete mít obřad na úřadě nebo na radnici, či to plánujete dělat někde v přírodě nebo na nějakém statku? Od toho se bude potom všechno odvíjet, do jakého to budete ladit stylu, že ano? Už máte jasnou představu nebo ještě potřebujete pochytat trochu inspirace, ale zhruba tak předběžně víte?

svatba

V první řadě bude potřeba pozvat všechny hosty, které tam chcete mít. Pokud máte ještě pár měsíců čas, nebo už vás trochu čas právě tlačí, vyberte si kvalitně zpracované svatební oznámení, od toho zase budete pokračovat dalšími kroky k dalším nezbytným úkonům, které pak dohromady dají váš velký a pro život významný den, na který nikdy nezapomenete. Nezapomínejte ani na názor ženicha, protože je to i jeho velký den, tak by bylo dobré, kdybyste se na tom základním dokázali shodnout, aby vše vyjadřovalo styl vás obou.

nevesta

Pokud máte raději jednoduchou a elegantní klasiku, kde je všechno jasně dáno bez okolků, určitě si vyberete v bohaté nabídce zpracovatele a prodejce Gold press, který vám dokáže ještě poskytnout další nezbytnosti na svatbu, tiskoviny i doplňky například do fotokoutku, nebo konfety, girlandy a tak dále. Podívejte se na jejich bohatou nabídku, kde si jistě vyberete. Tiskoviny a pozvánky můžete mít právě v jednotném stylu, což pak dotvoří jednotný styl svatby, což působí velice stylově a dodává to punc takové té okázalé svatby, který prostě chcete v příchozích hostech vyvolat. Pokud budete mít vše laděno do přírodního stylu, můžete si vybrat pozvánky a tiskoviny z přírodního papíru, nebo pokud budete mít všude květiny a chcete je i na pozvánkách, rozhodně to není překážka, právě naopak! Vyberte si z bohaté nabídky nebo si pomozte vytvořit vlastní grafický návrh.