Když se Å™ekne cestování, tak co si pod tím pÅ™edstavíte? Mnoho lidí si pÅ™edstavuje hlavnÄ› cestování do nÄ›jakých teplých krajin, ale já se tomu vůbec nedivím, protože když se Å™ekne cestování, tak já si také ihned vybavím jenom nÄ›jaké krásné a příjemné cesty tam, kde je teplo a to hlavnÄ› v zimÄ›. Nemám ráda zimu a chladné poÄasí, a dokonce také nemám ani ráda vodní sporty. Vůbec nesnáším lyžování, mnoho lidí mi ale stále dokola opakuje, proÄ nemám ráda lyžování nebo proÄ lyžování přímo nesnáším, když jsem jeÅ¡tÄ› v životÄ› nikdy nelyžovala. Ano, tohle je pravda. Nikdy jsem nebyla nikde na dovolené, kde se lyžuje, protože mÄ› to ani nebaví a nezajímá mÄ› to, vůbec k tomu nemám žádný vztah. Ale já si myslím, že je úplnÄ› jedno, jestli ÄlovÄ›k chce nÄ›kdy lyžovat a nebo ne. A právÄ› kvůli tomu nejradÄ›ji cestuji nÄ›kam do teplých krajin.

Ráda cestuji všude.

Cestování je pro mÄ› velice důležité a je to také pro mÄ› způsob relaxace, takže si vážnÄ› nedokáži pÅ™edstavit, kdyby tÅ™eba můj partner mi Å™ekl, že nebudeme nikam cestovat, že je to ztráta penÄ›z a ztráta Äasu. Jenomže můj partner právÄ› naopak má rád zimní dovolené.

Často jezdím na kole.

Můj partner vždycky každý rok na týden s přáteli cestuje nÄ›kam do hor, kde právÄ› hlavnÄ› bruslí a nebo lyžují. Také jezdí na snowboardu. Já takhle partnerovi věřím, protože já zase jednou roÄnÄ› si vždycky jedu nÄ›kam na víkend do wellness centra a potom jednou roÄnÄ› vždycky v létÄ› jedeme s celou rodinou nÄ›kam na výlet. Opravdu cestování mÄ› baví a jsem ráda, že baví celou rodinu, i když nÄ›kdy nejradÄ›ji cestujeme každý jinam a každý zvlášť, tak nám to vůbec nevadí. Protiklady se pÅ™itahují. Já mám radÄ›ji teplo a cestuji do tepla a partner má rád zimu a zase cestuje za snÄ›hem. Nevidím vůbec na tam nic Å¡patného, že každý máme jiný vkus na cestování a na dovolenou. Lepší je to takhle, než abych jeden tÅ™eba trpÄ›l tam, kde se jednomu líbí a druhému ne.